JAVA DEVELOPER / TECHNOLOGY CONSULTANT

Rádi bychom posílili náš Delivery tým, který je hnací silou mnoha úspěšných IT projektů v ČR, a proto hledáme nového kolegu/-gyni na seniorní i juniorní pozici, kterým by se u nás líbilo a cítili se u nás dobře.

Nabízíme zajímavou práci nejen pro fulltime zaměstnance, ale i externisty (IČ), kteří umí:

 • Java
 • Spring framework, JPA nebo Hibernate
 • webové služby, SOAP, REST, XML, XSD, WSDL
 • Tomcat
 • SQL
 • JavaScript (výhodou)

 

Máme zajímavé (a netradiční) benefity:

 • svobodnou volbu HW a OS a vše ostatní, co budete ke své práci potřebovat
 • až 2 dny homeoffice týdně
 • 5 týdnů dovolené
 • příspěvek do důchodového spoření až do výše 50.000,- Kč ročně
 • bonus „do kolébky“ při narození dítěte ve výši 50.000,- Kč
 • při zaměstnaneckém pracovním poměru odpovídající platové ohodnocení + roční bonus ve výši 10% roční mzdy
 • v případě práce na IČ sjednání odměny dohodou

    

 

 

 


Máme menší kanceláře, protože nemáme rádi open space a máme velkou terasu s wifi, protože máme rádi uvolněnou atmosféru 

 • stravenky v hodnotě 120,- Kč
 • bezplatné občerstvení ve společné kuchyňce
 • kurzy cizích jazyků dle vlastního výběru
 • možnost dalšího vzdělávání a pracovního růstu v oboru vč. účastí na zahraničních konferencích a školení až do výše 100tis. Kč ročně
 • výhodnější vstupenky do Klubového patra O2 Arény na všechny kulturní i sportovní akce
 • firemní snídaně na terase, vánoční večírek, outdoorové akce
 • příjemné prostředí mladého a přátelského kolektivu středně velké firmy
 • ... a jsme fakt hodně blízko metra, bus i tram!

 


Naši klienti a projekty

NEWPS.CZ, s. r. o. patří mezi hlavní dodavatele v oblasti vývoje a podpory oblasti řešení správy uživatelských účtů a kontroly přístupu uživatelů, který dodává své produkty a řešení zákazníkům z různých segmentů trhu. Náš Delivery tým se podílí na realizaci takových projektů jako je Czech POINT, Informační systém datových schránek, Právní elektronický systém pro podnikatele, Podejto.cz a další.

         

 

Jak pracujeme

Členové Java týmu neustále rozšiřují své všeobecné i specializované technologické znalosti, které vzápětí uplatňují při řešení úkolů.

V rámci projektu hledáme nejlepší možné řešení, které diskutujeme v pracovních týmech s kolegy, kteří jsou naladěni na „stejnou frekvenci“, ať už to jsou kolegové z lokálního týmu, nebo po e-mailu a telefonu také naši obchodní partneři.

Zvolené řešení vzápětí realizujeme a testujeme, abychom si potvrdili, že to co funguje na papíře, funguje také v reálu. Slova „to nejde“ však nepatří do našeho slovníku, raději hledáme alternativní cesty a způsoby realizace.

Řekli jste si: "to jsem přesně já, to je práce pro mě"?

Pak jste pro nás ideálním kandidátem/-tkou a těšíme se, že se stanete již brzy součástí našeho týmu. Pošlete nám, prosím, Vaše odborné CV.
Kontakt: 

Věra Toušová
Personální & Office Manažerka 
email: vtousova(@)newps.cz
tel.: +420 283  007 311

Další informace o nabízených benefitech a pracovním prostředí najdete ZDE


Malá, ale důležitá poznámka na závěr:

Zasláním životopisu udělujete naší společnosti  souhlas se zpracováním a uchováním Vašich osobních údajů v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. a GDPR, o ochraně osobních údajů po dobu výběrového řízení.

Současně potvrzujete, že osobní údaje uvedené v zaslaném životopisu jsou přesné a pravdivé. NEWPS.CZ, s.r.o., prohlašuje, že veškeré Vámi poskytnuté osobní údaje budou shromažďovány a zpracovávány pouze pro vyhledání vhodné nabídky pracovního uplatnění v rámci společnosti NEWPS.CZ, s.r.o. a následně skartovány.

Další články

Dobrá zpráva o dvojí bankovní identitě
Více
KyberGlosář s Alešem Kučerou 1.
Více

Zpět na výpis novinek