IT PROJEKTOVÝ MANAŽER/-KA

Hledáme do našeho Delivery týmu nového kolegu/kolegyni na pozici „IT projektový manažer/-ka“. Vaším cílem bude organizovat vývoj projektů v souladu s dohodnutým obsahem, rozpočtem a termíny. Budete řídit projekty ve všech jeho fázích. Pokud máte zájem, čtěte dál.

Je nás něco málo přes čtyři desítky. Necítíme se být ani malou, ani velkou firmou, zato se snažíme být profesionály a dělat svou práci dobře a kvalitně. Jsme živý organismus, poskládaný z mnoha jedinečných osobností, které tvoří skvěle sehraný tým. Naši lidé nejsou jen nositeli a realizátory nápadů, jsou i klíčovým faktorem úspěchu a srdcem firmy.
Sídlíme v BB Centru, ve zrekonstruované budově B. Pracujeme v menších kancelářích s příjemnou a uvolněnou atmosférou. Naše kanceláře poskytují nejen pracovní zázemí, ale i klid a pohodu na práci ať už v relax zóně nebo třeba na terase.

V tuto chvíli bychom rádi posílili náš Delivery tým o nového kolegu/kolegyni na pozici „IT projektový manažer/-ka“.

Vaším cílem bude organizovat vývoj projektů v souladu s dohodnutým obsahem, rozpočtem a termíny. Budete řídit projekty ve všech jeho fázích – příprava nabídek, inicializace projektu, plánování realizace, monitoring a reporting, prezentace výstupů, akceptační řízení, vyhodnocení a uzavření.

Naše požadavky:

  • zkušenosti s vedením projektů, praxe alespoň 5 let
  • vynikající komunikační dovednosti (angličtina, čeština)
  • certifikace na úrovni Prince2 Foundation, Practitioner výhodou
  • výborné organizační, komunikační a prezentační dovednosti
  • excelentní time management, reakce na změny
  • schopnost samostatné, ale i týmové práce, organizace týmu
  • identifikace a řízení rizik
  • při práci je pro vás důležitá struktura a orientujete se na výsledek
  • znalost prostředí Microsoft Office (především práce s Word, Excel, PowerPoint)
  • zkušenost s projektovými nástroji Microsoft Project nebo JIRA výhodou

Vaše náplň práce:

  • řízení a koordinace svěřených projektů
  • příprava plánů IT projektů
  • monitoring a řízení odchylek od plánů
  • vedení projektového týmu k úspěšnému cíli
  • komunikace se všemi zainteresovanými stranami
  • odpovědnost za dodání výstupů projektů

U nás se můžete těšit i na mnoho benefitů:

  • odpovídající ohodnocení vč. projektových a ročních bonusů
  • profesní vzdělávání a školení v rámci oboru
  • 5 týdnů dovolené
  • možnost Home Office
  • příspěvek na životní nebo penzijní připojištění
  • moderní pracovní pomůcky
  • zaměstnanecké půjčky
  • stravenky a občerstvení na pracovišti
  • rodičovský příspěvek při narození dítěte
  • cestovní pojištění a pojištění odpovědnosti za škodu
  • ...další benefity najdete ZDE

Věříme, že práce u nás dává smysl a je zajímavá. Každý projekt je efektivně řízený a má jasný směr. Jsme profesionálové a neříkáme to jen jako klišé. Všechny naše projektové týmy táhnou za jeden provaz. Vzájemně si věříme, a když se něco domluví, tak to platí. Ještě se nestalo, že by výplata nebyla na účtě včas.

Řekli jste si: "to je práce pro mě"?

Pak jste pro nás ideálním kandidátem/-tkou a těšíme se, že se stanete již brzy součástí našeho týmu. Pošlete nám, prosím, Vaše odborné CV.

Kontakt:
David Čečelský
Delivery Director
dcecelsky(@)newps.cz
tel.: 736 483 694

Důležitá poznámka na závěr:

Zasláním životopisu udělujete naší společnosti  souhlas se zpracováním a uchováním Vašich osobních údajů v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. a GDPR, o ochraně osobních údajů po dobu výběrového řízení.

Současně potvrzujete, že osobní údaje uvedené v zaslaném životopisu jsou přesné a pravdivé. NEWPS.CZ s.r.o., prohlašuje, že veškeré Vámi poskytnuté osobní údaje budou shromažďovány a zpracovávány pouze pro vyhledání vhodné nabídky pracovního uplatnění v rámci společnosti NEWPS.CZ s.r.o. a následně skartovány.