Novinky

Více

09. 06. 2021

Webinář: Budujeme bezpečnou infrastrukturu webových aplikací s využitím nástroje DRAM

Poslední rok byl plný neznámých a nových výzev, a to nejen ve sféře osobní, ale i v té pracovní. Velká část našich životů se přesunula za obrazovky, do virtuálního světa jedniček a nul, a otázka bezpečných přístupů se tak stala více než aktuální. Představte si, že místo zapamatování si desítky hesel by vám byl umožněn přístup do všech vašich webových aplikací prostřednictvím jednoho bodu. A následně by bylo možné již bez opakovaného přihlašování otevírat všechny ostatní aplikace. To přesně vám zajistí DRAM.

Více
28. 08. 2020

VPN je nákladná a komplikovaná. Zkuste to chytřeji, říká expert NEWPS.CZ David Čečelský

Doba koronavirová to ukázala jasně. Firmy, ale i veřejné instituce se musí lépe a efektivněji připravit na to, že jejich zaměstnanci budou pracovat z domova. Zažitým standardem pro vzdálené připojení je virtuální privátní síť. „Zákazníkům bych ji dnes už nedoporučil. Naše řešení DRAM přináší mnohem více benefitů uživatelům i správcům IT,“ říká ředitel delivery v NEWPS.CZ David Čečelský.

Více
21. 07. 2020

Uživatelsky příjemnější, jednodušší, bezpečnější. Místo virtuální privátní sítě je tu DRAM

Internet je skvělý, pro sdílení citlivých dat se ale příliš nehodí. Proto se spousta lidí uchyluje k používání virtuálních privátních sítí VPN. Ani ty však nejsou zcela bezpečné. Řešení nabízí technologie přístupové brány DRAM.

Více