Právní elektronický systém spuštěn v testovacím provozu - zdarma pro všechny podnikatele!

Praha - Hospodářská komora ČR společně se svým technologickým partnerem, společností NEWPS.CZ, spustila v lednu 2019 bezplatný testovací provoz Právního elektronického systému, který jde na pomoc všem malým i velkým podnikatelům v boji s legislativní administrativou.

 

 

 

 

Až do konce dubna mají podnikatelé možnost vyzkoušet si zdarma práci v unikátním systému, který jako jediný v ČR umí dle přesně zadaných parametrů, vyselektovat všechny povinnosti vyplývající z vybraných zákonů. V tuto chvíli systém nabízí povinnosti z 19 zákonů a jsou rozděleny na 2 balíčky: Podnikatel - základ a Podnikatel - zaměstnavatel.

Právní elektronický systém (ve zkratce PES), který vyvíjí Hospodářská komora ČR a na které se technologicky podílí naše společnost NEWPS.CZ, dlouhodobě pracuje na pomoci podnikatlům s byrokracií spojenou s podnikáním, a tento systém je šance, jak si podnikatelé skutečně mohou ulehčit práci a přestat se bát kontrol a pokut.

Podívejte se, co umí PES  

Reportáž o systému v televizi NOVA, najdete ZDE.


Sleva pro členy

Po testovacím provozu již bude systém zpoplatněn. Členové HK ČR mají nárok na 25% slevu, nečlenové mohou získat 10% slevu.

Další informace

Více informací najdete na www.pespropodnikatele.cz nebo na facebookovém účtu "Právní elektronický systém".

 

 

 

 

 

 

 

 

Další články

Zákaznické účty ve zvýšeném ohrožení
Více
Aby se zahradník nestal kozlem aneb jak ohlídat správce IT
Více

Zpět na výpis novinek