Právní elektronický systém spuštěn v testovacím provozu - zdarma pro všechny podnikatele!

Praha - Hospodářská komora ČR společně se svým technologickým partnerem, společností NEWPS.CZ, spustila v lednu 2019 bezplatný testovací provoz Právního elektronického systému, který jde na pomoc všem malým i velkým podnikatelům v boji s legislativní administrativou.

 

 

 

 

Až do konce dubna mají podnikatelé možnost vyzkoušet si zdarma práci v unikátním systému, který jako jediný v ČR umí dle přesně zadaných parametrů, vyselektovat všechny povinnosti vyplývající z vybraných zákonů. V tuto chvíli systém nabízí povinnosti z 19 zákonů a jsou rozděleny na 2 balíčky: Podnikatel - základ a Podnikatel - zaměstnavatel.

Právní elektronický systém (ve zkratce PES), který vyvíjí Hospodářská komora ČR a na které se technologicky podílí naše společnost NEWPS.CZ, dlouhodobě pracuje na pomoci podnikatlům s byrokracií spojenou s podnikáním, a tento systém je šance, jak si podnikatelé skutečně mohou ulehčit práci a přestat se bát kontrol a pokut.

Podívejte se, co umí PES  

Reportáž o systému v televizi NOVA, najdete ZDE.


Sleva pro členy

Po testovacím provozu již bude systém zpoplatněn. Členové HK ČR mají nárok na 25% slevu, nečlenové mohou získat 10% slevu.

Další informace

Více informací najdete na www.pespropodnikatele.cz nebo na facebookovém účtu "Právní elektronický systém".

 

 

 

 

 

 

 

 

Další články

Konec obluzování holek v čase 5G síti
Více
IT je stejně běžné jako elektrická světla. Ale šetří někdo na žárovkách?
Více

Zpět na výpis novinek