Xtremepush - nový produkt v našem portfoliu

Naše společnost NEWPS.CZ přichází na trh s novým produktem, který je svým rozsahem funkcí ojedinělý a unikátní. Zároveň obohacujeme naše produktové portfolio o zcela nový směr, kterým je online a offline svět komunikace našich klientů s jejich zákazníky.

Xtremepush pomocí své platformy poskytuje firmám a jejich marketingovým a obchodním manažerům možnost analyzovat, segmentovat a cílit na uživatele vlastních webových i mobilních aplikací prostřednictvím zasílání personalizovaných zpráv, založených na datech v optimální době a místě. Tato hyper-personalizovaná angažovanost umožňuje až dvojciferný nárůst online a offline konverzí s efektem značného zvýšení výnosů pro klienty.

Xtremepush nabízí unikátní sdělení správnému člověku v ten pravý čas, a to prostřednictvím volby preferovaného komunikačního kanálu. Cílem je zajistit lepší komunikaci s klienty a zvýšit jejich celoživotní hodnotu pro firmu.

Ovládání a vytváření kampaní je velmi jednoduché a stačí k němu základní znalost prostředí digitálního marketingu. Lze si zvolit kterýkoliv segment klientů a poslat jim konkrétní zprávu prostřednictvím preferovaného komunikačního kanálu (sms, email, web push zpráva nebo push-up zpráva do mobilu). Také si lze jednoduše vybrat způsob, který nejvíce vyhovuje dané marketingové strategii. Platforma navíc umí tzv. „Geo targeting“, tedy zacílí klienta i na základě polohy mobilního zařízení. Největší výhoda platformy je její jednoduchost používání a řešení „all in one“. K dispozici je také dokonalá analýza dat s možností exportu do Excelu. Vše je samozřejmě v souladu s GDPR.

Společnost Xtremepush je předním poskytovatelem analytické, multikanálové a marketingové platformy. Založena byla v roce 2014 a má pobočky ve Velké Británii, USA a východní Evropě. V České republice je výhradním distributorem právě naše společnost NEWPS.CZ.


V případě dalších dotazů či zájmu o předvedení produktu nás neváhejte kontaktovat.


Petr Fiala

pfiala@newps.cz
tel.: 602 772 878

 

Další články

ZAJÍMAVOSTI ZE SVĚTA IT: I technologický lídr občas přehlédne maskovaný malware
Více
ZAJÍMAVOSTI ZE SVĚTA IT: Mobily kazí spánek. Nová funkce Androidu to chce změnit
Více

Zpět na výpis novinek